עיצוב מטבחים

מטבח מעוצב יכול לשדרג את החוויה הגסטרונומית שלכם בכל יום מחדש ולספק לכם דרך נוחה להכין ארוחות לאנשים הכי חשובים לכם. על ידי שימוש נכון בחלל העומד לרשותכם ואימוץ של פתרונות אחסון דקורטיביים, ניתן להגיע למטבח מרהיב ביופיו ופונקציונלי במיוחד.

עיצוב מטבחים – פונקציונליות מצד אחד, עיצוב מצד שני

בכל עיצוב מטבח חובה לשמור על סימטריה עדינה בין האספקטים הפונקציונליים לאספקטים הדקורטיביים. עיצוב מטבחים הוא אומנות שבמרכזה אנו משלבים בין יצירה של חלל עבודה נוח ונעים לכל המשפחה ובין עיצוב מטבח שייראה נפלא לאורך זמן. אי למטבח משלב באופן נפלא בין שתי הדרישות האלו ולכן הפך לכל כך פופולרי בשנים האחרונות בעולם עיצוב המטבחים המודרניים.

עיצוב מטבחים קטנים וקומפקטיים

עיצוב מטבחים קטנים דורש חשיבה קצת שונה...

עיצוב מטבחים קטנים שונה באופן משמעותי מעיצוב של מטבחים גדולים. עיצוב מטבח קטן מאלץ אתכם לבחור בפתרונות אחסון לגובה ולנצל באופן מקסימלי כל מטר שעומד לרשותכם. חשוב לבחור במשטח עבודה אשר יהיה נטול קנטים ויותר ממומלץ לנצל את פינת המטבח ליצירה של מזווה בצורה של קרוסלה. כדאי לעבוד עם נגר אשר יוכל לספק לכם פתרונות של מדפים נשלפים שגם נראים נפלא וגם מאפשרים לכם לעבוד בצורה נעימה.

התאימו את חומרי הגלם לסגנון המטבח

עיצוב מטבחים מודרניים מאפשר לכם להשתמש באלומיניום באופן חכם וליצור מראה קר ואסתטי בכל חלל המטבח. כיום, המגמה הבולטת היא שימוש בציפוי אלומיניום עבור מגוון של מוצרי החשמל למטבח ולכן ניתן לראות מקררים, ברזים וקולטי אדים שעושים שימוש נהדר בחומר המתכת הנפלא הזה. לשיש המסיבי ולעץ הקלאסי יש יתרונות רבים והם יהיו הבחירה הנכונה עבור מטבחים בסגנון כפרי.

רוצים לקבל שפע של רעיונות לעיצוב מטבחים ולחזות ראשונים בטרנדים האחרונים? קראו עכשיו את מגוון הכתבות שמופיעות באתר שלנו.

קראו את מגוון הטיפים שלנו לעיצוב המטבח: