עיצוב הסלון

הסלון הוא ללא ספק החדר החשוב ביותר בבית והמקום שבו כולם מתקבצים בסופו של יום מלא התרחשויות. עיצוב הסלון כולל בתוכו: רכישה של הכורסאות הנכונות, יצירה של קונסטרוקציית תאורה מחמיאה ויצירת של מבוא דקורטיבי לכל חללי הדירה. אז אם תמיד רציתם לדעת איך לעצב סלון באופן מושלם ומהם הטרנדים הכי חמים בעיצוב פנים הסלון, הגעתם למקום הנכון.

עיצוב הסלון – מבוא דקורטיבי לכל הבית

הסלון מהווה את המבוא הדקורטיבי לכל הבית ומספק הצצה ראשונית אודות ההעדפות העיצוביות של בני הבית. האווירה, אשר מושגת מבחירה נכונה של נברשות, מתחזקת על ידי בחירת סגנון הכורסאות ומגיעה לשיא בבחירת חיפויי הקיר. חשוב לשים לב לשילוב נכון של חומרים וסגנונות משום שככל שהמרחב העומד לרשותנו גדול יותר, כך הסיכוי שלנו להגיע לעיצוב אקלקטי גבוה יותר.

עיצוב פנים לסלון קטן

עיצוב סלון מודרני – החזרה של הפרקט, הנגיעות של הרטרו

אם בעבר היינו רואים חיפוי אבן טבעית ושליטה של השיש הקלאסי במרחב המשותף, כיום ניתן לראות את הפרקט הקר כחיפוי הרצפה המוביל. הנגיעות של הנחושת והוויתור ההדרגתי על ארונות העץ הישנים לטובת מראה קר, הם עוד אחד מהמאפיינים של עיצוב הסלון המודרני של השנים האחרונות. דווקא הכריות הקטנות והחזרה של הפטפון כאביזר דקורטיבי, מעניקים סוג של חזרה אל היסודות ששווה לכם לשקול.

עיצוב סלון מודרני – מגמות מינימליסטיות

עיצוב סלונים הוא לא עניין של אופנה, אך קשה להתעלם מהעובדה שבשנים האחרונות אתם תראו שליטה של עיצוב סלון מודרני במרחב המשותף. הקווים הישרים והמינימליזם העיצובי, דחקו את עיצוב הסלון העתיק והצבעוני ושמו במרכז הבמה עיצוב סלונים מסוג חדש. עמוס פחות, ההייטקיסטי יותר וכזה אשר משתמש במונוכרומטיות בגזרת הגוונים ובמינימום חפצים מיותרים.

רוצים לקרוא עוד אודות הדרכים השונות לעצב את הסלון שלכם? עיינו במגוון הכתבות שהכנו במיוחד בשבילכם.

קראו את מגוון הטיפים שלנו לעיצוב הסלון: