עיצוב חדרי ילדים ונוער

עיצוב חדרי ילדים ונוער שונה באופן מהותי מעיצוב של חדרי שינה להורים. ישנה חשיבות עליונה בשמירה על הבטיחות של הילדים שלכם, בהקשבה לרצונות הדקורטיביים שלהם ובבחירה בריהוט עץ איכותי אשר יחזיק מעמד למשך תקופה ארוכה.

עיצוב חדרי ילדים ונוער – בחרו בריהוט איכותי

חשוב לבחור בריהוט איכותי אשר יאפשר לילדים שלכם ליהנות ממנו לאורך שנים ואשר יהיה קל לניקוי ולתחזוקה. מומלץ להעדיף ארונות שעשויים מעץ מלא ולבחור רהיטים בעלי חלוקת אחסון חכמה. מומלץ לבחור בגימורים אשר יעניקו לכם שקט נפשי בגזרת הכתמים ויאפשרו לכם לנקות אותם בקלות וללא כל מאמץ.

התאמה לגיל של הילדים ובני הנוער

עיצוב חדרי ילדים מושפע מהגיל של הילדים ומהתחביבים הייחודים שלהם. אם בחדרי ילדים קטנים אנו נראה התכתבות עם עולם הטבע והחי ושליטה של הגוונים הרכים יותר, עבור הילדים הגדולים יותר ובני הנוער הדברים יראו אחרת לגמרי. עיצוב חדרי נוער נעשה בשילוב עם העדפות המשתנות של המתבגרים וכוללים בלא מעט מקרים, התייחסות לקבוצת הספורט החביבה עליהם ולסדרות הסרטים הטרנדיים באותה התקופה.

רעיונות לעיצוב חדרי ילדים

 

התאמה מושלמת לבטיחות הילדים הקטנים שלכם – כי זה הדבר החשוב ביותר

הדבר החשוב ביותר בעיצוב חדרי ילדים הוא האספקט הבטיחותי. כיום ניתן להשיג שפע של ווילונות ותריסים דקורטיביים בעלי מנגנון דוחה אש, כמו גם שטיחים שעברו תהליך הגנה דומה. רעיונות לעיצוב חדרי ילדים ישנם רבים, אך מומלץ מאד גם לשים לב ולבחור באריגים שדוחים אבק ומצמצמים באופן משמעותי כל התפתחות של אלרגיות בגיל מוקדם. בנוסף, מומלץ להימנע מפינות חדות או ממיטות קומתיים אשר חוסכות במקום אך מעלות את סכנת הנפילה.

רוצים לקבל טיפים שיאפשרו לכם לעצב את חדר הילדים באופן קל ופשוט מאי פעם?

הנה מספר מאמרים שיעניקו לכם שפע של רעיונות לעיצוב חדרי ילדים:

קראו את מגוון הטיפים שלנו לעיצוב חדרי ילדים ונוער: